Polski frontend

O serwisie

Po co jest ten serwis?

Serwis Polski Frontend powstał w celu zebrania w jednym miejscu jak największej liczby stron, serwisów oraz blogów na temat szeroko rozumianego frontend developmentu. Co ważne, wszystkie zgromadzone tutaj serwisy tworzone są w języku polskim!

Podstawowym założeniem „Polskiego Frontendu” było zebranie tutaj całych blogów, a nie pojedynczych artykułów. Z tego powodu selekcji treści mogę dokonywać jedynie na etapie dodawania danej strony do serwisu. Jako, że nie każdy pisze tylko i wyłącznie o frontendzie, to czasem może się tutaj pojawić wpis na temat, na przykład, PHP… Wydaje mi się jednak, że każdy blog czy strona, która pisze dużo o frontendzie, czy ogólniej o web developmencie, zasługuje by się tutaj znaleźć… Nawet jeśli frontend to nie jedyny poruszany tam temat.

Jeżeli więc znasz (lub sam prowadzisz) jakiś blog, serwis lub stronę w języku polskim, której tutaj nie ma, a uważasz, że powinna się tu znaleźć - zapraszam do zgłoszenia go przez specjalnie do tego celu przygotowany formularz. Obiecuję, że przejrzę każde zgłoszenie i jeśli uznam, że dana strona się nadaje - dodam ją do serwisu!

A jeśli podoba Ci się moja idea i sam prowadzisz bloga o frontendzie, to oprócz zgłoszenia zachęcam również, do polecania tej strony swoim czytelnikom! Im większy ruch tutaj tym większy ruch do Twojego bloga…

Od 2020 portal jest własnością Type of Web i jest rozwijany jako Open Source na GitHubie!