Polski frontend

hello roman YouTube

Od czego zacząć naukę programowania? ⌨️ hello roman #63

Od czego zacząć naukę programowania? Z jakich źródeł korzystać? Internet jest pełen szkoleń, kursów, tutoriali dotyczących JavaScript, HTML i CSS (bo o tych technologiach opowiadam w tym odcinku. Przygotowałem odświeżoną listę materiałów, która pomoże wam nawigować pomiędzy tymi źródłami. Lista w postaci repozytorium: https://github.com/helloroman/od-czego-zaczac-nauke A tu pełen wykaz dla tych, co nie lubią klikać ;) Portale ❤️Bezpłatne: Freecodecamp – https://www.freecodecamp.org/ Codecademy – https://www.codecademy.com/ 💰Płatne: Team Treehouse – https://teamtreehouse.com/ Frontend Masters – https://frontendmasters.com 🇵🇱Zniżka dla PL – https://frontendmasters.com/enroll/indv-monthly/?discount=internationalmonthly 👩🏼‍💻Osoby Wes Bos – https://wesbos.com/ Scott Tolinski – https://www.leveluptutorials.com/ The Net Ninja – https://www.thenetninja.co.uk/ Fun Fun Function – https://www.youtube.com/channel/UCO1cgjhGzsSYb1rsB4bFe4Q Will Sentance – http://willsentance.com/ Kyle Simpson – https://me.getify.com/ Max Schwarzmuller – https://www.udemy.com/user/maximilian-schwarzmuller/ Steven Grider – https://www.udemy.com/user/sgslo/ 📻Podcasty Complete developer podcast – https://completedeveloperpodcast.com/ Syntax (Wes Bos & Scott Tolinski) – https://syntax.fm/ Frontend Happy Hour – https://frontendhappyhour.com/ 💌Newslettery Frontend Focus – https://frontendfoc.us/ JavaScript Weekly – https://javascriptweekly.com/ Codrops Team Collective – https://tympanus.net/codrops/ 🔎Grupy Na Fejsie HTML CSS JS pierwsze kroki – https://www.facebook.com/groups/742940452405327/ 🖥Strony MDN – https://developer.mozilla.org/en-US/ Stack Overflow – https://stackoverflow.com/ DevDocs – https://devdocs.io/ CSS Tricks – https://css-tricks.com/ 🚀Gry CSS Dinner – https://flukeout.github.io/ Flexbox Froggy – https://flexboxfroggy.com/ CSS Grid Garden – https://cssgridgarden.com/ FlexBox Zombies – https://mastery.games/p/flexbox-zombies CodeWars – https://www.codewars.com Moje kursy: ⭐️ Kurs React od podstaw - https://eduweb.pl/kursy/javascript/react-od-podstaw.html?partner=helloroman ⭐️ Kurs React w praktyce - https://eduweb.pl/kursy/javascript/react-w-praktyce.html?partner=helloroman 🔔 Subskrybuj mój kanał - https://www.youtube.com/helloroman?sub_confirmation=1 📌 Sprawdź też: http://instagram.com/siemaroman https://facebook.com/helloroman.vlog https://discord.io/helloroman ✉️ Kontakt - helloroman.vlog@gmail.com W moich filmach znajdziecie wiele praktycznych porad, jak zacząć swoją przygodę z programowaniem, na co uważać, jak motywować się do pracy, aby nie stracić zapału. Wspólnie odkrywać będziemy możliwości jakie kryją JavaScript, HTML i CSS – pomogę Wam także zrozumieć, jak skutecznie wykorzystywać potencjał popularnych frameworków, takich jak Vue lub React.